completely unique charm is the features of cheap best fake rolex.a customs this offers a goal is actually a cheap thom browne tb 106.

 NetKlima |  Doktorchlazení  

<p>Doktorchlazení<br /> </p>

NetKlima

Originální zařízení přímo od výrobce.

NetKlima - brána do klimatizací LG Electronics

 NetKlima je unikátní zařízení, které umožňuje vzdálený dozor a řízení klimatizačních jednotek LG Electronics po síti a to komerční i MultiV. Umožňuje zapínání/vypínání, nastavení požadované teploty, nastavení módu topení/chlazení, tak, že dojde k přepnutí celé skupiny, řízení ventilátorů, zobrazuje teploty jednotlivých vnitřních jednotek a hlášení o chybách. Přístup je chráněn heslem. Je možné vybrané skupiny chránit heslem proti přístupu z uživatelského menu. Zasílá e-maily o chybových stavech, překročené a podkročené teploty.
Tento modul je obzvlášť vhodný k dozoru serveroven, řízení kanceláří, hotelů a podobně. Systém může zpravovat 256 jednotek v 16 skupinách a je volitelně lokalizován v češtině a angličtině.
K obsluze není nutné instalovat žádný speciální SW!

Jedná se o unikátní zařízení s vynikajícím poměrem výkon – cena. NetKlima je zařízení, které konvertuje datový tok z protokolu PI485 na Ethernet. Umožňuje vzdálený dohled a řízení klimatizací LG. Může spravovat až 16 skupin s celkem 256 vnitřními jednotkami. Zobrazení probíhá na běžných vyhledávačích PC a pro provoz není nutný žádný další SW. Řízení a dozor je možný z telefonu ipod 3G s dostupnou sítí 3G.
Zařízení je vhodné pro tyto komerční jednotky: univerzální včetně synchro, multisplity, multiV. Při instalaci je v případě univerzálních včetně synchro a multisplitů nutné instalovat desku(y) PI485. Tyto jednotky lze kombinovat! Je možné jednotlivé skupiny spojovat a zadávat hromadné příkazy!

Jednotlivé skupiny lze přesunout do zabezpečené zóny tak, že nejsou přístupné k řízení běžnému uživateli. Tato varianta je obzvlášť vhodná když je nutné chránit serverovou. Chráněnou skupinu(skupiny) je možné monitorovat přes e-mail (var.1)a to chybová hlášení, překročená/podkročená teplota v rozsahu +13/35°C. Zabezpečuje jednotné nastavení módu topení/chlazení tak že odpadají konflikty módů.

Další vlastnostni zařízení:

  • je lokalizováno v AJ,CZ nebo v maďarštině
  • instalaci může provézt náš odborník nebo si jí můžete provézt sami dle podrobného návodu
  • záruční doba 36 měsíců
  • zařízení je běžně skladem
  • doporučená cena NK 2.1 (e-maily): 23.200,- Kč bez DPH
  • slevy pro distributory
  • kontaktujte přímo výrobce